SA Järvamaa kontaktinfo

Keskväljak 15, Paide linn, Paide linn, Järva maakond 72711

Tel: +372 529 4092
E-post: arenduskeskus@jarva.ee

Avatud esmaspäevast reedeni, kell 12.00-13.00 suletud

Registreerimise number 90007098
Tehingupartneri kood 588302
Võtame vastu e-arveid

IBAN EE432200221021796826


Sihtasutus Järvamaa töötajad

Siret Pihelgas

Juhatuse liige

Tel: +372 518 8123
E-post: siret@jarva.ee

Karola Jaanof

arendusjuht

Tel: +372 524 8695
E-post: karola@jarva.ee

Ülle Ilardo

raamatupidaja-finantsjuht

Tel: +372 529 4092
E-post: ylle@jarva.ee

Piret Sihver

turismi koostöövõrgustiku koordinaator/
sihtkoha juht

Tel: +372 5222455
E-post: piret@jarva.ee

Tiina Lippant

Visit Järva turismispetsialist

Tel: +372 5527471
E-post: tiina@jarva.ee
info@visitjarva.ee 
www.visitjarva.ee

Kristi Medar

kommunikatsiooni- ja turundusjuht 

Tel: +372 51906183
E-post: kristi@jarva.ee

 

Sille Pudel

ettevõtluskonsultant
TÕN maakondlik koordinaator

Tel: +372 5346 1953
E-post: sille@jarva.ee

 

Maile Kesküla

vabaühenduste konsultant
KOP tehniline 
menetleja
KredEx KÜ nõustaja

Tel: +372 5624 3839
E-post: maile@jarva.ee

 

Eva Linno

kultuurivaldkonna koordinaator

Tel: +372 53015930
E-post: eva@jarva.ee

 

Maive Premet

rahvatervise ja turvalisuse spetsialist

Tel. +372 5331 1365
E-post: maive@jarva.ee

 

Eneli Kerro

haridusasutuste tervisedenduse spetsialist

Tel. +372 526 6762 
E-post: eneli@jarva.ee

 

Reelika Roosileht-Bork

„Järvamaa noorte toetamine"
projektijuht/koordinaator

Tel: +372 5855 2433
E-post: reelika.roosileht@tyri.ee

 

 

   

 

Maimu Kelder

projektijuht

Tel: +372 516 2337
E-post: maimu.kelder@kesk-eesti.ee

Lizanne Idavain

mentor-konsultant

Tel: +372 5555 8799
E-post: lizanne.idavain@kesk-eesti.ee

Rainer Kramm

turundus- ja kommunikatsioonijuht

Tel: +372 5635 7519
E-post: 
rainer.kramm@kesk-eesti.ee

Fotod: Grete Mäe

 

Hea koostööpartner!

SA Järvamaa raamatupidamine aktsepteerib üksnes masinloetavaid e-arveid.
Palume arvete tasumise tähtaeg esitada mõistliku aja jooksul pärast majandustehingu toimumist, aga mitte varem kui 10 tööpäeva.

 

Arve saaja
SA Järvamaa
Keskväljak 15, Paide linn, Paide linn, Järva maakond 72711
Tel: +372 529 4092

Registreerimise number 90007098
Tehingupartneri kood 588302

IBAN EE432200221021796826