SA Järvamaa Arenduskeskus
Rüütli 25, Paide 72713
Tel: +372 385 2365
E-post: arenduskeskus@jarva.ee

Registreerimise number 90007098
Tehingupartneri kood 588302
Võtame vastu e-arveid


SA Järvamaa Arenduskeskuse töötajad

Katrin Puusepp
Juhatuse liige
Tel. 385 2365; 5349 7727
katrin@jarva.ee
kati.puusepp



Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
Tel. 385 2365; 501 7770
saima@jarva.ee
saima.piisner

 


Ermo Brecher
Ettevõtluskonsultant
Tel. 515 8238
ermo.brecher@arenduskeskused.ee



Kaspar Tammist
MTÜ, SA konsultant
Tel. 385 2365, 5801 0018
kaspar@jarva.ee
kaspartammist


Reelika Lepik
Noorte ettevõtlikkuse koordinaator
Tel. 5513786
reelika@jarva.ee
reelika_12


Ülle Hermann
raamatupidaja-asjaajaja
Tel. 385 2365
ylle@jarva.ee
ylle.hermann



Piret Sihver
Järvamaa Turismiinfokeskuse infokonsultant
Tel. 385 0400
piret@jarva.ee
piret@visitestonia.com
Asukoht: Keskväljak 8, Paide

 

Silja Talviste
Maakondlike arenduskeskuste koordinaator
Tel. 385 2365; 5330 8130
silja@arenduskeskused.ee
silja.talviste

 

Maiko Kesküla
Alates 01.01.2017 töötab MTÜ's Arvamusfestival
Tel. 5667 5859
maiko@jarva.ee
credodei