SA Järvamaa 
Pärnu tn 52, Paide 72712
Tel: +372 529 4092
E-post: arenduskeskus@jarva.ee

Registreerimise number 90007098
Tehingupartneri kood 588302
Võtame vastu e-arveid


Sihtasutus Järvamaa töötajad

Maile Kesküla
Vabaühenduste konsultant
Tel: +372 5624 3839
E-post: maile@jarva.ee

Maimu Kelder
Ettevõtluskeskkonna arendusjuht
Tel: +372 516 2337
E-post: maimu@jarva.ee

 

Eva Linno
Kultuurikoordinaator
Tel. +372 5301 5930
E-post: koeru.kultuurimaja@jarva.ee

ametikoht täitmata
Rahvatervise ja turvalisuse koordinaator
0,5 ametikohta
Tel. +372 385 2365
E-post: arenduskeskus@jarva.ee

 

Lizanne Idavain
Ettevõtluskonsultant
Tel: +372 5555 8799
E-post: lizanne@jarva.ee

Elo Öösalu
Turismi koostöövõrgustiku koordinaator
Tel: +372 5805 6658
E-post: elo@jarva.ee

Riina Hiob
Noorte ettevõtlikkuse koordinaator
Tel: +372 525 7830
E-post: riina@jarva.ee

 

 

 

Triin Randväli
Tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator
Tel: +372 554 1625
E-post: triin@jarva.ee

 

 

 

 

 

 

 

Piret Sihver
Turismiinfokonsultant
Tel: +372 385 0400
E-post: piret@jarva.ee
info@visitjarva.ee 
paide@visitestonia.ee
www.visitjarva.ee

 

Ermo Brecher
Ettevõtluskonsultant
Tel: 515 8238
E-post: ermo.brecher@arenduskeskused.ee                 

 

Ilmar Branno
Välisinvesteeringute investorkonsultant 
Tel: +372 5850 5150
E-post: ilmar.branno@eas.ee
www.investinestonia.com

Ülle Ilardo
Raamatupidaja-finantsjuht
Tel: +372 529 4092
E-post: ylle@jarva.ee

 

Siret Pihelgas
Juhataja
Tel: +372 518 8123
E-post: siret@jarva.ee 

 

 

 

Hea koostööpartner!

 
SA Järvamaa raamatupidamine aktsepteerib üksnes masinloetavaid e-arveid.
Palume arvete tasumise tähtaeg esitada mõistliku aja jooksul pärast majandustehingu toimumist, aga mitte varem kui 10 tööpäeva.

 

Arve saaja
SA Järvamaa
Pärnu tn 52, Paide 72712
Tel: +372 529 4092

Registreerimise number 90007098
Tehingupartneri kood 588302