EAS korraldab ettevõtjatele suunatud ühepäevaseid ekspordi- ja tootearenduse koolitusi

Ekspordi- ja tootearenduse lühikoolitustel on sel sügisel osalenud juba üle 90 Eesti ettevõtte. Aasta lõpuni on kavas veel 17 koolitust Tallinnas ja Tartus. Koolitustel keskendutakse klientide leidmisele välisturul ja toote kohandamisele turunõuetele vastavaks.

Räägitakse, kuidas e-kaubanduses ellu jääda ja kuidas sotsiaalmeedia ja koduleht enda jaoks parimal moel tööle panna. Tootearenduses vaadatakse, millest alustada, kuidas sihte seada ja protsessi juhtida. Samuti uuritakse koos, millised on ettevõtte võimalused tootmise digitaliseerimiseks. Koolituste teoreetilist osa toetab suure teemakohase kogemusega praktik.

Sihtgrupiks on ettevõtted, mis on vähemalt kolm aastat tegutsenud ning soovivad oma toodete või teenustega jõuda rahvusvahelistele turgudele. Osalema on oodatud nii omanikud, juhid kui ka spetsialistid.

Koolituste läbiviimisel on EASi partneriteks Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Marketingi Instituut.

Osalemistasu on ekspordi valdkonna koolitustel 50 eurot osaleja kohta ning tootearenduse valdkonna koolitustel 30 eurot osaleja kohta. Osalemistasule lisandub käibemaks.

Teenust kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Registreerida ning lisainfot on võimalik lugeda: SIIT

Allikas: Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus - kodulehekülg