Ettevõtjate arengureis Pärnumaale

Kutsume alustavaid ja tegutsevaid ettevõtjaid ning vabaühendusi arengureisile 27. septembril 2017 Pärnumaale. Arengureisi teema on „Pärnumaa ettevõtjate turundusnipid".

Osalejad saavad kogeda häid praktikaid, õppida teiste kogemustest ning suhelda omavahel. Arengureisidelt saadav praktiline kogemus võib-olla väga väärtuslik.

Tegevust rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Reisisihtkoht on valitud mentorklubis osalevate ettevõtjate poolt põhjendusega minna vaatama, kuidas elab naabermaakonna ettevõtja ning kuidas neil läheb?

Külastame järgmiseid ettevõtjaid:

Valley OÜ - naturaalsete käsitöövaipade tootja Vändras

AS Wendre - Euroopa suurimaid kodutekstiili tootjaid

Estonia Spa Hotels AS - Pärnu üks kaasaegseim SPA

Akko Furniture OÜ – Väikemööblitootja Pärnus

Vecta Design OÜ - Pinglagede valmistaja

Pärnu jahtklubi - restoran

Reisi päevakava on järgmine - kolmapäeval 27. septembril 2017

07.45 Väljasõit Paide Kultuurikeskuse juurest Vändrasse
08.00 Vahepeatus Türi keskväljakul bussipeatuses – Pärnu suunal
08.45 Alustame Vändras Valley OÜ külastusega. Tegemist on naturaalsete käsitöövaipade tootmisega.
10.45 Seejärel siirdume AS Wendresse – üks Euroopa suurimaid kodutekstiili tootjaid.
12.30 Estonia Spa Hotels AS, Pärnu üks kaasaegsemaid SPA-keskusi.  Tutvume ettevõttega ning sööme lõunat.
14.30 Väikemööblitootja Akko Furniture OÜ. Väikeettevõtja rõõmud ja mured.
15.35 Pinglagede valmistaja Vecta Design OÜ. Laepaigaldajast maailmahaardega ettevõtjaks.
17.00 Päeva kokkuvõte koos suupistetega Pärnu Jahtklubis
17.45  Tagasisõit Paidesse
19.00 Vahepeatus Türi keskväljakul Paide suunal
19.15 Orienteeruv saabumine Paide Kultuurikeskuse parklasse

Reisijuht/giid on Toomas Kuuda - Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Pärnu esinduse juhataja, kes on selle kava koostanud spetsiaalselt meile.

Reisil osalemine on tasuta, kuid tingimuseks eelregistreerimine.

Kajuks on reisile registreerimine lõppenud ja grupp komplekteerunud.

Reisi üldine eesmärk on arenguideede leidmine, millest võib kasvada ettevõtjate võimekus tulevikus.

Täpsem info

Saima Piisner