Ettevõtliku Kooli programmi koolide ja lasteaedade koordinaatorid said kokku

Enne aastalõppu said Järvamaa Ettevõtliku Kooli programmi koolide ja lasteaedade koordinaatorid kokku, et

harida end sotsiaalmeedia teemal. Koolituse eesmärk oli tutvustada sotsiaalmeedia võimalusi ja kuidas oma haridusasutust turundada ja edasi anda oma asutuse ettevõtlike tegemisi ning kuidas kasutada tõhusamalt sotsiaalplatvormi nagu Instagram.

Koolitajaks oli Piret Sihver, kes on omandanud sostiaalmeedia spetsialisti eriala Tallinna Majanduskoolis ja töötab SA Järvamaa turismivaldkonna edendajana. Koolitaja tutvustas Instagrami tekkeajalugu ja jagas erinevaid ning kasulikke näpunäiteid, nt kuidas muuta konto tüüpi, mis eesmärgil sisu luuakse ja kuidas ajatada oma postitusi. Veel räägiti, kui palju kasutada teemaviiteid ja jagati näpunäiteid pildistamiseks.

Vaatamata hulludele ilmastikuoludele oli koolitusel 10 osalejat.

Koolitust toetas Ettevõtlik Kool ja SA Järvamaa.

Uudise koostas:

Riina Hiob