« Tagasi

EDASILÜKATUD_Järvamaa mentorklubi ootab ettevõtjaid Ale-Sepa puhkemajja

Järvamaa ettevõtjate mentorklubi juubeliaasta alustab!

Kolme nädala pärast, 25. märtsil 2020 ootame Järvamaa ettevõtjaid 18. mentorklubisse Ale-Sepa puhkemajasAle-Sepa puhkemaja on osa Toosikannu puhkekeskusest ning asub Kärus (Türi vald, Järvamaa).

Kohtumisele on oodatud ettevõtjad, kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Järvamaa ja Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad ning osaleda võivad ka vabaühenduste esindajad.

10.30 – 11.00   kogunemine ja hommikukohv

11.00 – 12.30   turundusloeng – "ERISTU VÕI SURE" – Andres Kuusik PhD, Tartu Ülikooli turunduse õppejõud

- räägime eristumise olulisusest

- 5 tähtsat asja, mida peab turundusest teadma

- mis loom on „kliendikogemuse keskne toote/teenuse disain" ja kuidas seda süüa?

12.30 – 13.30   lõunapaus

13.30 – 15.00   loeng jätkub  - "ERISTU VÕI SURE" – Andres Kuusik

15:00 – 15:30   sirutuspaus

15:30 – 16:00   praktiku pooltund / mentori kogemus

16.00 – ........    klubiliikmete omavaheline kogemuste jagamine

Mentorklubi kohtumisel osalemiseks on vajalik kindlasti eelnev registreerimine, mida saab teha SIIT.

Ale-Sepa puhkemajja sõiduks on võimalik kasutada bussi, mis väljub Paide Muusika ja Teatrimaja parklast kell 9.30 ja Türi Kultuurikeskuse parklast kell 10.00 ning Ale-Sepa puhkemajast tagasi on võimalik sõita Türile ja Paidesse kell 16.45.

Alustavatele ettevõtjatele on mentorklubist palju kasu: kindlustunne, fookustamise oskus, õige rolli valik ettevõttes, toetus meeskonna juhtimisel, uued teadmised koolitustel, kontaktvõrgustik, võimalus mõista teiste ettevõtete arengut ja probleeme ning palju muud. Samuti saavad alustajad täiendava motivatsioonilaengu ja usaldusväärse moraalse toe ning saavad valida endale mentori.

 

Tegutseval ettevõtjal on osalemise peamisteks motiivideks võimalus rakendada oma teadmisi ja kogemusi, isiklik areng nõustamise valdkonnas, meeldiv ja arendav keskkond, kontaktvõrgustik ning mainimata ei saa jätta missioonitunnet. Mentorklubis osalevad tegutsevad ettevõtjad võiks olla kõik valmis olema mentorid vabatahtlikkuse alusel, mille eest tasu ei maksta.

Mentorklubi tegevustega on seotud olnud nelja aasta jooksul enam kui 150 inimest.

Osalejale on mentorklubis osalemine tasuta ja klubilist tegevust toetab EL Regionaalarengu fond ning Järvamaa Omavalitsuste Liit.

 

 

Täpsem info

Ruth Aarma
juhataja
SA Järvamaa Arenduskeskus
Tel 506 6 140 
ruth@jarva.ee