« Tagasi

Ettevõtlusnädal 2020

Liitu ettevõtlusnädalaga

5.-9. oktoobril 2020  toimub neljateistkümnendat korda Järvamaa ettevõtlusnädal, mille raames pöörame erilist tähelepanu ettevõtjatele ja õpilastele. Järvamaa Arenduskeskus soovib ettevõtlusnädala raames koostööd teha paljude inimestega erinevatest organisatsioonidest, sest koostöös peitub jõud! 

Koostöö eesmärgiks on märgata ettevõtjaid, tunnustada neid, pakkuda neile uut infot või tasuta koolitusi. Keskendume ettevõtlusteemadele, räägime hästi palju ettevõtlusest ja ettevõtlikkusest, õpime tundma meie maakonna ettevõtjaid, ilma kelleta ei kujuta piirkonna arengut ette. Samuti räägime maakonna noortega ettevõtlikkusest ja ettevõtlusest kui elustiilist, et arendada neis ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse.

Eelmisel aastal osales Järvamaa ettevõtlusnädalal üle 880 inimese. Üle-eesti võttis Ettevõtlusnädala sündumustest osa enam kui 17000 huvilist. Populaarseimad sündmused olid ettevõtluspäev, parimate ettevõtjate tunnustamine, majandusviktoriin koolinoortele, ettevõtete külastused, ettevõtluse- ja karjääriteemaline töötuba noortele, turismiettevõtjate ning mentorklubi kohtumised.

Kui oled valmis ettevõtlusnädala raames läbi viima ettevõtlusega seotud tegevusi ja soovid neid tegevusi kajastada ettevõtlusnädala kalenderplaanis, siis:

  • Korralda oma ettevõtlusteemaline sündmus ettevõtlusnädalal, mis peaks toimuma 5.-9. oktoobrini. Koostööpartneritena on oodatud kõik kohalikud omavalitsused, koolid, lasteaiad, noorteorganisatsioonid, mittetulundusorganisatsioonid, ettevõtjad jne. Sündmused võivad olla arvamusartiklitest, kohtumistest, koolitustest, tänuüritustest kuni konverentsideni välja, piiranguid ei seata.
  • Lisa oma sündmus ettevõtlusnädala kalendrisse, mida saab teha meile kirjutades või helistades. Programm meie veebilehel täieneb pidevalt, sisaldades nii arenduskeskuse poolt läbiviidavaid tegevusi kui ka teiste organisatsioonide omal algatusel korraldatavaid tegevusi. Ühtne kalender loob tervikliku pildi toimuvast.
  • Kajasta ettevõtlusnädalat oma veebilehel. Lisa ettevõtlusnädala bänner oma veebilehele, mis viib külastaja ettevõtlusnädala kalendrini. Nii näitad, et oled osa ettevõtlusnädala võrgustikust ning aitad arendada kohalikku kogukonda. Bänneri saad meie käest.

Järvamaa ettevõtlusnädala kava täieneb pidevalt:

E 05.10.2020 Turismiorganisatsioonide kohtumine
T 06.10.2020 Ettevõtluspäev
N 08.10.2020 Avatud ettevõtete päev
R 09.10.2020 Järvamaa ettevõtete tunnustamine

Meeldivale koostööle lootma jäädes,

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA Järvamaa Arenduskeskus
saima@jarva.ee
tel 501 7770