« Tagasi

Omaette olemise turismiteenused on tulnud, et jääda

Eriolukord Eestis kestab ja lennukitest maha jäänud vaikus on asendunud valju linnulauluga, mis omakorda meelitab puhkajaid loodust nautima.

Kui uurida visitjarva.ee tarbija käitumist aprillis siis näeme, et suurenenud on huvi loodusobjektide vastu ja otsitakse võimalusi looduses kontaktivabalt aega veeta, sest nii nõuab reegel. Enam otsitud on matkarajad ja avastamata kaunid looduspaigad.

Järvamaa turismiinfovärav visitjarva.ee on kogunud kontaktivabad puhkuse pakkumised kokku  ja oleme need kodulehel nimetanud  „Omaette olemiseks". Pakkumised leiad siit

Oma pakkumistega on välja tulnud Hindreku turismitalu, Toosikannu puhkekeskus, Matkapesa ja Maru puhkus. Leia see, mis kõnetab ja proovi järele! Usume, et eriolukord lõpeb peagi ja me kõik saame uuesti külastada muuseume ja kontserte, aga uue asjana oleme hakanud  hindama fredjüssilikku molutamist metsarajal või aerutamist kaasaga kanuus. Selles võtmes need pakkumised on tulnud, et jääda.

Hea turismiettevõtja, kui tahad oma  pakkumist  lisada, võta  ühendust turismiinfokonsultandi Piret Sihveriga piret@jarva.ee ja anna oma pakkumisest teada. Väga tore oleks kui kokkulepitult ja samas kontaktivabalt saaks Järvamaal rohkem teenuseid tarbida:  tellida piknikukorv kanuusse või räätsad raba serva. Pakkumistel pole piire ja nimekiri ei ole lukus, vaid see täieneb iga toreda pakkumisega.

 

Teate koostas

Piret Sihver

Turismiinfokonsultant