Järvamaa ettevõtluspäev – tule kohale või osale veebis

Kutsun Sind osalema tegutsevate ettevõtjate ettevõtluspäevale, ootan sinna ettevõtjad, kelle elu on selle aasta jooksul palju muutunud ning kes otsivad uusi väljakutseid. Räägime kuidas keerulisel ja muutuste rohkel ajal hakkama saada, säilitades eesmärke. Kuidas oma ettevõtet märgatavaks teha.

Saame kokku ja naudime ühel sügispäeval meeldivat keskkonda, häid lektoreid ning südamega valmistatud toitu.

Hindreku Turismitalu peomajas, teisipäeval 6. oktoobril kell 11-17.

Ettevõtluspäeva saab vaadata soovi korral ka üle veebi aga selle võimaluse saavad need inimesed, kes ennast registreerivad SIIN.

Ettevõtluspäeva modereerib Kaarel Vene.

11.00 Ettevõtluspäeva avamine – Ruth Aarma Järvamaa Arenduskeskuse juhataja
11.10 Anu Kivi - "UUS OLUKORD ETTEVÕTLUSES - COVID-19 kriisi mõju". Kokkuvõte ettevõtjate kriisiaegsest uuringust.
11.40 Ettevõtja lugu - Tõnu Vanajuur AS Amserv Grupi finantsjuht ja juhatuse liige - "Amservi kogemus - kuidas planeerida tulevikku, kui tulevik muutub igapäevaselt."
12.10 Lõunapaus
13.00 Indrek Maripuu - "Nutika ja innovaatilise meeskonna loomise esimesed sammud" Ajad on pöördelised. Edukad on need ettevõtjad, kes suudavad täna näha uusi võimalusi ja meeskonna nende suunas liikuma panna. Loovusaida kaasasutaja Indrek Maripuu jagab oma ligemale 20 aastasele kogemusele ning teadusuuringutele tuginevaid nippe, nõuandeid ja kohe rakendatavaid tööriistu meeskonna nutikamaks muutmiseks.
14.00 Paus
14.15 Andres Kuusik PhD, Tartu Ülikooli turunduse õppejõud – "ERISTU VÕI SURE" – Eristumise olulisus, 5 tähtsat asja - mida peab turundusest teadma
15.30 Paus
15.40 Andres Kuusik jätkab
17.00 Ettevõtluspäeva lõpp

Ettevõtluspäeva läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta aga vajalik on eelregistreerimine, sest kohtade arv on kohapeal piiratud (40 inimest). Registreerimine kestab kuni 4.10 SIIN.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime ettevõtluspäeva korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.

Tule kohale või osale veebis!

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant