Järvamaa Ettevõtete Akadeemia II seminaril räägitakse rahast

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia II seminar toimub kolmapäeval 21. oktoobril Türi kultuurikeskuse seminariruumis, kell 15

Teise kohtumise teemaks on  „Räägime rahast".

Teemat avab AS Swedbank tööstusettevõtete osakonna juht Raul Kirsimäe.
Seminari teises pooles esineb sihtasutuse KredEx ettevõtlusosakonna juht Kaarel Aus.

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia seminaril* osalemine on tasuta.

-       Osalemine vaid registreerumise alusel, grupi suurus on piiratud.

-       Registreeri ennast hiljemalt 19. oktoobriks 2020 SIIN

Järgmised loengud aastal 2020:

- kolmapäeval, 18. november kell 15 -17/Järva-Jaani Kultuurimajas. Teema „Ettevõtlus ja innovatsioon"

- kolmapäeval, 16. detsember kell 15 -17/Hindreku turismitalu. Teema „Telemaatika. Transport ja logistika"

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia on Järvamaa Arenduskeskuse poolt organiseeritud koolituste ja seminaride sari eesmärgiga pakkuda ettevõtlusalast tuge ja uusi teadmisi tegutsevatele tootmisettevõtetele.

SihtrühmJärvamaa tootmisettevõtted, mis tegutsevad ennekõike puidu-, metalli- või toidutootmise valdkonnas.

* Seminaridel osalemise toetust käsitletakse vähese tähtsusega riigiabina (VTA).

Järvamaa Ettevõtete Akadeemia toimub PATEE (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu toel.

Tuletame meelde praeguse ajaga seotud erinõudeid:

1) Kui te tunnete end tõbisena, siis loomulikult ärge tulge ja saatke võimaluse korral enda asemel terve kolleeg;

2) Kohapeal on olemas desovahendid ja maskid.

Kristina Gudinas

Tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator