Veebikoolitus turismiettevõtetele "Andmekaitse ABC"

Kindlasti olete kukalt süganud mõeldes, kuidas korrastada klientide andmebaasi või kuidas kasutada kogutud emaile või kuidas neid üldse koguda? Miks peab igal kodulehel olema "Nõustun" nupp? Kuidas uudiskirju saata? Või kuidas saata e-kiri rohkem kui 2le inimesele? Sellistele küsimustele saad vastuse Kesk-Eesti DMO poolt korraldataval veebikoolitusel.

Et mitte eksida, kutsub Kesk-Eesti DMO Viljandimaa, Järvamaa, Põltsamaa ja Tõrva valla turismi- ja toiduvaldkonnas tegutsevate ettevõtete esindajaid veebikoolitusele "Andmekaitse ABC turismiettevõtetele".

Koolituse sisu on - andmekaitse vajalikkus ja nõuded, andmekaitsetingimuste avaldamine veebilehel ja andmete töötlemine.

Koolitus sobib Viljandimaa, Järvamaa, Põltsamaa ja Tõrva valla turismiettevõtjatele, kes soovivad teada kuidas peab toimetama klientidelt saadud andmetega.

Koolitusel osalemine on TASUTA. Koolitusel osalemiseks on vaja eelnev registreerimine ning koolituse toimumise veebilink saadetakse e-mailile. Kõik registreerunud saavad Microsoft Teamsi koolituse lingi päev enne sündmust.

Registreeri TASUTA koolitusele "Andmekaitse ABC turismiettevõtetele" siin

Koolitus toimub 17.mail 2023 kella 11.00 kuni 12.30

Koolitajaks on Geili Keppi, kes on Andmekaitse Inspektsiooni jurist.

10:55 – 11:00 Kogunemine

11:00 – 12:10 Koolitus

12:10 – 12:30 Küsimuste – vastuste voor. NB! Palume küsimused eelnevalt lisada registreerimisvormile!

Veebikoolitus salvestatakse ning salvestust hoitakse Youtube'is Visit Viljandi kanalis kuni 31.08.2023. Registreerimine on vajalik ka sel juhul kui soovite salvestust.

Kontaktid ja lisainfo

Piret Sihver