Kutsume ettevõtjaid kandideerima EAS programmidesse

BDA Consulting OÜ korraldab taas EASi programme, millest sügisel algavate
Digitaliseerimise meistriklassi  ning Disaini meistriklassi uutesse gruppidesse kandideerimise tähtaeg on juba enne suurt suve, 7. juunil.

Digitaliseerimise meistriklass on suunatud toomisettevõtetele ning aitab tuvastada protsessid, mille digitaliseerimine avaldab kõige enam mõju ettevõtte konkurentsivõimele. Koolitajate ning mentori toel koostatakse tegevuskava oma digitaliseerimisprojekti ja eesmärkide elluviimiseks, valitakse välja sobivaim digilahendus ning tehakse esimesed sammud selle juurutamiseks. Saadud praktiliste teadmiste ja kogemuste varal osatakse ka tulevikus teha riskide maandamiseks õigeid IT-lahenduste valikuid ning edukalt juhtida digitaliseerimise protsessi.

Septembrist detsembrini kestva programmi jooksul on 2-3 liikmelise meeskonnale abiks

• 6 praktilist töötuba (sh avapäev, lõpuüritus ja inspiratsiooniesinejad) teemadel: digitaliseerimise trendid; organisatsiooni äri- ja IT arhitektuur, andmete juhtimine; äri- ja tugiprotsesside või tootmisprotsesside tõhustamine ja digitaliseerimine; äri- ja tugiprotsesside või tootmisprotsesside digitaliseerimine; muudatuste juhtimine;
  • digitaliseerimise ja tootmisvaldkonna praktikutest tippkoolitajad Aleksandr Miina, Juhan Pukk, Roger Allas, Lauri Antalainen, Roman Zahharov;
  • 30 tundi personaalset mentori tuge;
  • juhendatud iseseisev töö, mis koos töötubades läbitud teooria ja praktikaga vormub ettevõttespetsiifiliseks digitaliseerimise tegevuskavaks;
  • inspireerivad veebiseminarid ja ettevõtte külastus
  • 10 000 € auhinnafond arendustegevuse jätkamiseks meistriklassi kõige tulemuslikumalt läbinud ettvõttele

Kandideeri sügis 2021 digitaliseerimise meistriklassi gruppi SIINKandideerimise tähtaeg on 7. juuni 2021.

Mõlemad meistriklassid koosnevad 4 töötoast, avapäevast, järelüritusest, täiendavatest veebiseminaridest ning 30h individuaalsest eksperdi toest. Isegi 10 000€ auhinnafond on programmidel ühesuurune!

Disaini meistriklass sobib ettevõtetele, kel on soov või vajadus (p)arendada oma tooteid/teenuseid lähtuvalt sellest, mida klient tegelikult soovib.

Augustist detsembrini kestva programmi jooksul valmistatakse meeskonnaga oma tootele/teenusele läbimõeldud, testitud ja konkurentsivõimeline prototüüp ning täiustatakse ettevõtte olemasolevat tootearenduskompetentsi.

2-3 liikmelise meeskonnaga:

• valitakse partneriks disainijuht, kes viib ettevõttes läbi disainiauditi ning toetab meeskonda töötubades ja arendusprojekti elluviimisel;
  • osaletakse kogenud praktikutest koolitajate (Jane Oblikas, Kaarel Mikkin) juhendamisel neljas intensiivses töötoas, kus oma kogemusi tootearendusest ja disaini rakendamisest jagavad ka silmapaistvad ettevõtjad (lisaks avapäev ja järelüritus);
  • saadakse osa kahest täiendavast veebiseminarist;
  • arendatakse omandatud teadmiste ning disainijuhi toel isesesivalt oma toote/teenuse prototüüp, mis vastab täielikult kliendi ootustele.

Meistriklassi edukaimale ettevõttele antakse välja 10 000 euro suuruse auhinnavoucher disaini ja tootearendusteenuste kasutamiseks ning loodud prototüübi edasiarendamiseks.

Kandideeri disaini meistriklassi SIINKandideerimise tähtaeg on 7. juuni 2021.

Progrmmide "Digitaliseerimise meistriklass" ning "Disaini meistriklass" täpsema info ja kandideerimisavalduse leiad EAS koduleheküljelt.

Uudise koostas

Kristina Gudinas