Kesk-Eesti Turismikonverents „Mis värvi on turism?“ programm ja piletimüük

4. oktoobril 2023 toimub Põltsamaa Lossi uues väravahoones esimene Kesk-Eesti Turismikonverents ja kannab pealkirja "Mis värvi on turism?".

Kesk-Eesti DMO kutsub osalema Viljandimaa, Järvamaa, Põltsamaa valla ja Tõrva valla turismi- ja toiduvaldkonnas tegutsevate ettevõtete esindajaid. Oodatud on liituma ka huvilised kaugemalt!

Konverentsi sisu:

Vaatleme üheskoos turismimaailma erinevaid tahke, räägime nii turundusest kui arendusest, sukeldume sündmuste korraldamise ja kogemuslugude põnevasse maailma ning naudime vaateid lossitornist. Päeva lõpuks saab iga osaleja ise tunnetada, mis värvi on tänapäeva turism.

Oma kogemusi ja teadmisi on meiega jagamas:

• Aigars Ruņģis | Valmiermuiža Pruulikoda -  Kuidas Valmiermuiža'st sai turismiatraktsioon, mis samal ajal jätkab tööd eduka pruulikojana?
    Ettekanne on inglise keeles.
  • Andres Kuusik | Tartu Ülikool – Kuidas turundusest teistest eristuda?
  • Anneli Lepp | EASi ja KredExi ühendasutus – Millised on väliskülastaja ootused tänapäeva turismiteenustele ja -toodetele? Fookuses Soome ja Läti turg.
  • Jalmar Vabarna  | Treski muusika- ja inspiratsioonikeskus – Kuidas 10 aastat tagasi ääremaal ostetud talukoht sai megakontserdipaigaks? Valud ja võlud.
  • Kirsika Meresmaa | Viljandi Folk – Mille abi muuta oma sündmus kekskonnasõbralikuks? Praktilised näited kuues eri valdkonnas.
  • Tuuli Org | Kirna mõis – Kuidas edukalt toimetada, kui satud poolkogemata turismi? Kirna mõisa tulpide lugu.

Lisaks toimub kolm eriteemalist mini-töötuba, võrgustumine ning ringkäik uude muuseumisse ja lossitorni!

Päeva juhib alati särav Signe Ventsel.

Konverentsi toimumise aeg ja koht:

Kolmapäev, 4. oktoober 2023 kl 10.00-16.30

Põltsamaa lossi uues väravahoones Magnuse saalis

Konverentsi hind ja registreerumine:

Osalustasu on 25 eurot/osaleja. See sisaldab konverentsipäeva, lõunasööki, kohvipause ning uue muuseumi ja lossitorni külastust.

Registreerimine on avatud 25. septembrini SIIN LINGIL. Ole kiire, kohtade arv on piiratud!

Koha saalis tagab õigeaegselt tasutud arve.

Konverentsi korraldavad SA Viljandimaa Arenduskeskus, SA Järvamaa, SA Valgamaa Arenguagentuur ja Põltsamaa Vallavara OÜ.

Lisaküsimuste korral pöördu julgesti:

Teele Kaeramaa

Põltsamaa Vallavara OÜ