Ühiskondlikult vastutustundlike ettevõtete rahastusvõimaluste arendamine Eestis

Kutsume Teid osalema küsitluses, mis on osa projektist "SoFiMa - Ühiskondlikult vastutustundlike ettevõtete rahastusvõimaluste arendamine Eestis". Uuringut viib läbi Tallinna Ülikool.
Küsitluse põhieesmärk on uurida Eesti sotsiaalsete ettevõtete/mõjuorganisatsioonide valmidust ja vajadust kaasata investeeringuid vaatamata nende juriidilisele vormile (st. mittetulundusühingud, osaühingud, iduettevõtted jne.)

Teie osavõtt küsitluses aitab:

• kaardistada sotsiaalsete ettevõtete/mõjuorganisatsioonide tänast olukorda Eestis
  • uute rahastusvõimaluste loomise protsessis võtta arvesse teie organisatsiooni reaalseid vajadusi
  • viia teie organisatsioon kokku võimalike rahastajatega ja tugiorganisatsioonidega.

Projekti konsortsiumisse kuuluvad Balti Innovatsiooniagentuur, Tallinna Ülikool, Võrumaa Arenduskeskus, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik. Lisaks toetavad projekti SEB pank ja BuildIt kiirendi.

Lisainfo: https://ls.tlu.ee/stable/test/index.php/559495?token=Rmj2irDp9ycn62v&newtest=Y