Tulekul on roheoskuste arendamise veebiseminarid

Tallinna Tehnikaülikooli Avatud ülikool pakub alates 2023 aasta sügisest võimalust osaleda tasuta roheoskuste arendamise veebiseminaridel.

Roheoskuste arendamise veebiseminari eesmärk on anda osalejatele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud keskkonnasäästlikuks ja jätkusuutlikuks majandamiseks. Seminarisarja ülesehitus lähtub sellest, et roheoskused on keskkonnateadlikkus, efektiivsus ja säästlikkus, kus tutvustatakse uuenduslikke lahendusi, uusi ja keskkonnasõbralikke materjale, tehnoloogiat ning hinnatakse ettevõtte tegevusega seotud keskkonnamõjusid.

Koolituste seeria on suunatud laiemale huvikonnale ja seminaridel osalemine on TASUTA.

Seminare korraldab Eesti Töötukassa koostöös Tallinna Tehnikaülikooli Avatud ülikooliga. Seminarisarja rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.

Koolituste nimekiri

kontakt Miili Tammeveski