Koolitus “Sotsiaalmeedia lühivideote tegemine” läheb kordamisele

Kesk-Eesti turismiorganisatsioon kutsub Viljandimaa, Järvamaa, Põltsamaa valla ja Tõrva valla turismi- ja toiduvaldkonnas tegutsevate ettevõtete esindajaid praktilisele "Sotsiaalmeedia lühivideote tegemine" koolitusele vol.2.

Kairi Killing on hinnatud ning suure kogemustepagasiga sotsiaalmeedia strateeg ja sisulooja, kes on valdkonnas tegutsenud üle 14 aasta. Oma peamise eesmärgina soovib ta aidata klientidel luua sotsiaalmeedia sisu, mis loob väärtust nii ettevõttele kui ka tarbijale. Kairi on aidanud luua kaasavaid sotsiaalmeedia kanaleid sellistele brändidele nagu Sportland, Apple ja Red Bull. Samuti on Kairi SPARK Stuudio asutaja ja konsultant.

Koolituse sisu:
Videoturunduse strateegia
Video sisuloome (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok)
Sotsiaalmeedia platvormide eripärad ja algoritm

Kohtade arv: Koolitusel on kokku 25 kohta.

Osaleja võtab kaasa mobiiltelefoni. Osalejal on olemas Instagrami ja/või Facebooki konto.

Koolituse hind: 30€ osaleja kohta. Hind sisaldab koolitust, kohvipause ja lõunasööki. Koolitusel osalevatele ettevõtjatele arvestatakse vähese tähtsusega abi (VTA). SA Viljandimaa Arenduskeskus saadab välja arve enne koolituse algust.

Koolituse toimumise aeg ja koht:
Aeg: 18.jaanuar 2024 kell 09:40-16:00
Toimumiskoht: Põltsamaa loss

Kellele koolitus sobib?

Koolitus sobib Viljandimaa, Järvamaa, Põltsamaa ja Tõrva valla turismiettevõtjatele, kes soovivad õppida lühivideote tegemist mobiiltelefoniga.

OSTA PILET SIIT

Koolituse päevakava: