Noorte ettevõtlikkuse suuna tegevusi Järvamaal toetavad
Euroopa Regionaalarengu Fond

Üle-eestiline õpilasfirmade internetiturunduse koolitus

Järvamaa Arenduskeskus koostöös teiste maakondlike arenduskeskustega kutsub Järvamaa mini– ja õpilasfirmasid ning juhendajaid internetiturunduskoolitusele: Kiirelt klientideni!
Kuidas müüa oma tooteid e-riolukorras, e-kanalites ja e-riti kiiresti

Koolitus toimub Zoom keskkonnas, 10.detsembril kell 16.00-19.00
Koolitaja Timo Porval (Lavii OÜ)
Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule. Lemmikteemad, millega kliente digiagentuuris aidata, on digiturunduse strateegia, veebilehtede tulemuslikkuse parandamine ja müügimudelite leidmine. Ta on digiagentuuri Lavii, Turunduslabori ja podcasti "Ekspordime" üks loojatest ja eestvedajatest.

3-tunnisel koolitusel, mis tuuakse sinuni otse päris stuudiost, saad teada:
• Kuidas mõista ostjat
• Mille abil teha ostjale oma pakkumine ahvatlevaks
• Kuidas kasutada sotsiaalmeediat, et müükideni jõuda
• Kellega ja kuidas tasuks koostööd teha
• Sammud, mida peale jõulukampaaniat edasi teha

Kõigile registreeritutele saadetakse koolituse veebilink meilile.
Registreeru koolitusele SIIN

Järvamaa õpilaste ja õpetajate  koolitusel osalemine on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" ja Järvamaa  Omavalitsusliidu poolt.

Lisainfo:
Reelika Lepik