Ettevõtlusnädala sündmused vabaühendustele

4.10 kell 11-18:00 Ettevõtlusnädala avastart: "Mis on edu võti ehk uue aja väljakutsed"

Ettevõtlusnädala avastardil võtame luubi alla kohanemise, sest see on edu võti pidevalt muutuvas maailmas. Mida see aga õigupoolest tähendab ja millised on edutegurid, millega iga ettevõtja kui ka vabaühendus peaks arvestama? Lahendame üheskoos mõistatuse ja jagame soovitusi Eesti ekspertide ja ettevõtjate poolt!

6.10 kell 17-18:00 Vabaühenduste infopäev: "Räägime rahast!"

Osale vabaühenduste infotunnis ja saa teada, miks peaks üldse vabaühenduses rahast mõtlema ning millised on erinevad tulu teenimise võimalused vabaühendustele.

Teemadest räägivad lähemalt maakondlike arenduskeskuste vabaühenduste konsultandid.

Osalemine on kõigile tasuta!

7.10 kell 16-17:30 Inspiratsiooniõhtu: "Tule ise oma tee pealt eest!"

Räägime sellest, et kas me ikka teame, mida me tegelikult tahame ja kas me julgeme teha pühendunud otsuseid. Kas me julgeme astuda esimese sammu, kui me tihti veel et tea, millised on järgmised.

Kuidas olla õnnelik ja tänulik nende kogemuste eest, mis meid tee peal ootavad ja teada, et takistused ei ütle meile, et me peame oma unistusest loobuma vaid, et meil on võimalus valida teine tee, et ikka sihile jõuda.

Oma lugu tulevad jagama inspireerivad naised, kes on seda kõike omal najal kogenud.

Sündmus toimub 7.10. Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

8.10 kell 10-14:00 Sotsiaalse ettevõtluse konverents 2021 "Nišist normaalsuSEsse"

Huvitud maailma paremaks muutmisest või tegeled sellega juba aktiivselt? Kui jah, siis siin on su võimalus…

– tutvuda sarnaselt mõtlevate inimestega;
– kuulda sotsiaalsete ettevõtete edulugusid ja tutvuda ettevõtete telgitagustega;
– arendada enda ettevõtlusoskusi või hoopiski elustiili!

Seda kõike juba 8. oktoobril kell 10-14 Hotell Euroopas, Tallinnas!