Maakondlikud Arenduskeskused osalesid Arvamusfestivalil

Maakondlikud Arenduskeskused võtsid osa  Arvamusfestivalist  ja korraldati kogukonna alal ainulaadses formaadis improetendus-arutelu "Kodanikuühendus - käepikendus või takistus?".

Improteater IMPEERIUMi näitlejate ja publiku kaasabil jõudsid kõigi kuulajateni etüüdid vabakonnast ja nende tegemistest.

Lisaks Maakondlikele Arenduskeskustele viisid oma arutelud läbi Kogukonna alal Avatud Eesti Fond, Eesti Koostöö Kogu ja SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, kelle arutelud on järele vaadatavad:

Lessons learned: Regional Activism in the Baltic States. Korraldas  Avatud Eesti Fond.

Aktiivsed kogukonnad kui vaktsiin ääremaastumisele. Kuidas toetada kogukonnaelu? Korraldas Eesti Koostöö Kogu.

Kui me räägime kogukondadest, siis kellest või millest me räägime? Korraldas SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Suur tänu kõikidele osalejatele ja näitlejatele!

Meil on äärmiselt hea meel, et Arvamusfestival pakub igal aastal platvormi erinevate ideede ja teemade üle arutamiseks. Festival on tõeliselt hea kohtumispaik kõikidele kogukondadele. Aitäh ja edu, Arvamusfestivali meeskonnale!