SA Järvamaa Arenduskeskus
Pärnu tn 52, Paide 72712
Tel: +372 506 6140
E-post: arenduskeskus@jarva.ee

Registreerimise number 90007098
Tehingupartneri kood 588302
Võtame vastu e-arveid


SA Järvamaa Arenduskeskuse töötajad
 

                                               

           

 

Ruth Aarma

juhataja

Tel: 506 6140

E-post: ruth@jarva.ee

 ruth.aarma

Ülle Ilardo

raamatupidaja-asjaajaja

Tel: 529 4092

E-post: ylle@jarva.ee

 

Mari Kirss

Alustava ettevõtte konsultant

Tel:5332 3681

E-post: mari@jarva.ee

 

 

 

Piret Sihver

Turismiinfokonsultant
Tel: 385 0400
E-post: piret@jarva.ee

info@visitjarva.ee 
paide@visitestonia.ee
www.visitjarva.ee
 

 

Reelika Lepik

Noorte ettevõtlikkuse koordinaator

Tel: 551 3786
E-post: reelika@jarva.ee
reelika_12

Elo Öösalu

Vabaühenduste konsultant

Tel: 5805 6658
E-post: elo@jarva.ee

Külli Eller 

Turismi koostöövõrgustiku koordinaator

Tel: 508 9589
E-post: kylli@jarva.ee

Kristina Gudinas 

Tootmisettevõtete koostöövõrgustiku koordinaator

Tel: 503 9073
E-post: kristina@jarva.ee

 
Ermo Brecher
Ettevõtluskonsultant
Tel: 515 8238
ermo.brecher@arenduskeskused.ee

 

 

Ilmar Branno
Välisinvesteeringute investorkonsultant 
Tel: 5850 5150
ilmar.branno@eas.ee

www.investinestonia.com