11.07.18

Turismi koordineerimine


JAK koordineerib Järvamaa turismitegevusi ja aitab suunata turismi arengut.
Eesmärk on tutvustada Järvamaad kui huvitavat ja mitmekülgseid tegevusvõimalusi pakkuvat turismisihtkohta Eestimaa südames

Alates 2009.a jaanuarist kuulub sihtasutuse koosseisu Järvamaa Turismiinfokeskus, mis jagab linna ja maakonna külalistele turismiinfot vaatamisväärsuste ja turismiteenuste kohta, tegeleb turismitrükiste koostamisega, koordineerib maakonna turismiinfojaotuskanalite võrgustikku, tegeleb turunduse, arendustegevustega, klienditeeninduse ja müügiga.

2011 aastal sai Järvamaa Turismiinfokeskus Eesti Sisearhitektide Liidu poolt I preemia „Väike ruum" kategoorias.

Järvamaa Turismiinfokeskuse tegutsemist toetavad Ettevõtluse Arendamise SihtasutusJärva vald, Türi vald, Paide linn ja Järvamaa Omavalitsuste Liit.

Järvamaa Turismiinfokeskus

 

Järvamaa Turismiinfokeskus jagab klientidele tasuta informatsiooni Eesti ja Järvamaa turismiobjektide, majutusettevõtete, toitlustusettevõtete, aktiivse puhkuse veetmise võimaluste, kultuurisündmuste, giiditeenuse osutajate ja transpordi võimaluse kohta.
Järvamaa Turismiinfokeskus osutab järgmisi tasulisi teenuseid - majutuse broneerimine vabariigi piires samaks või järgnevaks päevaks, giiditeenuse vahendamine samaks päevaks, takso tellimine, muude turismiteenuste vahendamine, paljundamine, printimine.

Järvamaa Turismiinfokeskuses on tasuta WiFi leviala.
Järvamaa Turismiinfokeskus müüb suveniire ja postimakse vahendeid.
Turismiinfokeskuses on võimalik tasuda nii sularahas, kaardiga kui ka ülekandega.

Järvamaa Turismiinfokeskus
Keskväljak 8, Paide
+372 385 0400

info@visitjarva.ee 
paide@visitestonia.com

www.visitjarva.ee


Lahtiolekuajad:
15.09.-14.05. E-R 9-17;
15.05.-15.09. E-R 9-17, L-P 10-15