Seminar Balti riikidest partnereid otsivatele organisatsioonidele

Euroopa Liidu rahvusvahelise koostöö toetusprogramm Kodanike Euroopa 2014-2020  kutsub Balti riikidest partnereid otsivaid organisatsioone juuni viimastel päevadel seminarile Lätti.

Huvilised on oodatud võtma osa 29.-30. juunini  Baltics Networking Brunch seminarilt, et luua sidemeid Läti ja Leeduga, arutleda projektiideede üle ning saada parem ülevaade Kodanike Euroopa programmist.

Kodanike Euroopa programmi poolt käivitatud Baltics Networking Brunch toimub teist aastat ning seminari idee on toetada koostööpartnerite leidmist Balti riikidest. Seekord on sündmus ühildatud inspiratsiooni ammutamiseks Lätis toimuva vestlusfestivaliga Sarunu festivāls LAMPA 2018​. Kahepäevase sündmuse jooksul saab luua uusi kontakte, õppida tundma potentsiaalseid partnereid, vahetada ideid ja saada osa festivalist.

Osalemine tasub kindlasti ära, kui ollakse huvitatud rahvusvahelise koostöö tegemisest ja on soov saada tuge projektiideedele või Leedust ja Lätist partnerite leidmisel ning omada paremat ülevaadet Kodanike Euroopa programmist. Sündmusele on oodatud 15 osalejat, igast riigist 5.
Registreerimisvormi täitmise tähtaeg on 28.05.

Põhjalikum lisainfo ja registreerimise vorm on avaldatud Kodanike Euroopa veebilehe uudises.