Tule koolitusele „E-kaubanduse võlud ja valud“

Tarbijad tellivad järjest suuremat valikut tooteid e-poodidest. 38 protsenti 25–34aastastest elanikest teeb veebist sisseoste vähemalt 2–3 korda kuus. Seejuures eelistatakse üha enam Eesti e-poode. Lähimate aastate jooksul on selles valdkonnas oodata hüppelist arengut. E-kauplemine muutub tarbijate seas üha populaarsemaks ning kasvab ka usaldusväärsus kohalike kauplejate vastu. Konkurentsis püsimiseks tuleb e-kauplejatel kõvasti pingutada kiirete tarneaegade ja kauba kohaletoimetamise mugavuse nimel. Selleks et, ettevõtjana tagada eetiline ja seadustele vastav kauplemine interneti vahendusel, peab iga alustav ja juba tegutsev e-kauplus täitma teatud nõudeid.

Kui Sul on olemas või mõtled teha e-poodi, siis soovitame osaleda sellel koolitusel, et oma mõtetes selgusele jõuda ja kuulata erinevate ettevõtjate kogemusi.

Korraldame koolitust „E-kaubanduse võlud ja valud" ettevõtlusnädala reedesel päeval 11. oktoobril 2019  Türi Kultuurikeskuse klaasgaleriis.

Päevakava on järgmine:

10.00 Tervituskohv ja kogunemine
10.30 "E-kaubanduse trendid Eestis ja maailmas, kuidas alustada e-äriga ning mis on oluline e-äris?" Tõnu Väät, MTÜ E-kaubanduse Liit
11.30 Paus
11.45-12.30 Praktiku kogemused. "Kuidas ehitada ja pidada e-poodi? Sven Purru, Furgner OÜ mööbli e-poe asutaja
12.30-13.15 Praktiku kogemused - "E-pood kui igapäevane töövahend" Saara kirjastus Mariliis Talvoja OÜ Saarakiri 

Koolitusel osalemine on tasuta aga vajalik on eelnev registreerimine, mida on võimalik teha kuni 9. oktoobrini SIIN. 

Täpsem info 

Saima Piisner
Ettevõtluskonsultant
SA Järvamaa Arenduskeskus
Tel 501 7770
saima@jarva.ee