Turismirahvas koguneb 5. oktoobril Järva-Jaanis

Ettevõtlusnädala avaüritus on Järvamaa turismipäev, mille fookuses on seekord kliendid, kvaliteet, keskkond ja koostöö. Osalema ootame kõiki turismiasjalisi – teretulnud on nii ettevõtjad kui ka vabaühenduste esindajad.

Teenuste kvaliteet ja keskkonnahoid on turismis järjest olulisemad – nii tahavad kliendid, aga kas see on kasulik ettevõtjale? Koostöö erinevate partneritega ei ole alati kerge – kas hea tahtmise korral jõuab koos kaugemale? Järvamaa pürgib roheliseks sihtkohaks ning ettevõtjatel on võimalus taotleda rohelist võtit – milleks see kõik ja kellele? Lisaks teeme tagasivaate lõppenud hooajale ja plaane edaspidiseks.

Kohtume 5. oktoobril Järva-Jaani vanatehnika muuseumide keskuses. Registreerimine on avatud kuni 1.oktoobrini või kui kohti jätkub.

Päevakava:

 

9:30    Kogunemine, hommikukohv

10:00  Tervitussõnad, päeva tutvustus

10:05  Kvaliteedimärgised Eesti turismis. Roheliste sihtkohtade pilootprogrammi tutvustus – Imbi Lepik-Martinson, EAS Turismiarenduskeskus

10:30 Mis on EHE ja kus kulgeb Eesti Toidutee? Kokkuvõtted lõppenud turismisuvest, järeldused järgmiseks hooajaks – Raili Mengel, MTÜ Eesti Maaturism

11:00 Olukorrast Eesti turismi kõige olulisemal sihtturul Soomes. Mida ootab ja otsib Soome turist täna ja lähitulevikus? - Malle Kolnes, EAS Turismiarenduskeskus

11:30  Kohvipaus

12:00  Kas Kesk-Eesti kutsub külla või jääme Järvamaale? Mis plaan on? – Külli Eller, Järvamaa Arenduskeskus

12:30  Rohelise võtme ehk Green Key taotlemine ja praktilised näited – Imbi Lepik-Martinson, EAS Turismiarenduskeskus

13:00  Ettevõtjate aktiivse võrgustiku võlud ja valud Jõgevamaa Maitsete näitel – Ülle  Jukk, Jõgevamaa Koostöökoda

13:30  Lõuna

14:00  Ringkäik muuseumis / Välkõppus, kuidas Facebookis üritust reklaamida

15:00  Päeva lõpp

 

Kohtumisel on võimalik osaleda tasuta, aga vajalik on eelnev registreerimine, mida saab teha kuni 1.oktoobrini (kell 17.00) siin.

Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega. Alternatiivina on võimalus jälgida turismipäeva veebiülekannet.

 

Teate koostas

Külli Eller

Järvamaa Arenduskeskuse turismi koostöövõrgustiku koordinaator

kylli@jarva.ee