Kuidas luua tõhusaid pakendeid?

Tule väikeettevõtjatele mõeldud koolitusele, kus õpetame looma tõhusaid pakendeid. Tootele annab lõpliku viimistluse pakend ja hea pakend teeb ära suure osa ka toote turundusest. Koolituselt leiad vastused järgmistele küsimustele:

Mille jaoks on pakendit vaja ning kuidas seda tõhusalt kasutada nii müügitöös kui ka hinnakujunduses? Pakendikujunduse lähteülesande koostamine. Pakend kui infokandja. Kujundus ja trükitehnoloogia piirangud. Kleebised või trükk pakendil?
Näiteid ja inspiratsiooni pakendi materjalide ning teostuse valikul.

Koolitus toimub 11. juunil 2019 kell 10-15 Paides Nelja Kuninga Hotelli konverentsisaalis (Pärnu 6, Paide)

Koolituse tasu 25 eurot, millele lisandub käibemaks.

Registreerumine koolitusele on lõppenud. Osalejate vähesuse tõttu otsustasime koolituse edasi lükata. 

Koolitab Markko Karu. Markko on mitmekülgne disainer, kes töötab nii toodete ja teenuste toimimisloogikate kui välisilmega. Alates 1996. aastast on ta olnud tegev graafilise disaineri, animaatori, AD ja loovjuhina. 2004. a kaasasutas Markko disainibüroo Velvet, aastal 2009. teenusedisaini ja brändingu ettevõtte Brand Manual. Aastast 2014. on ta tegev lektori ja konsultandina tootearenduse ja kommunikatsiooni teemadel ning osaleb mitme iduettevõtte asutajate ringis (Qminder, Hourdini, Skillific). Markko on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini erialal ning omandanud magistriklassi Tartu Ülikoolis virtuaalteenuste arenduse ja disaini alal.

Pakendikoolitust korraldab MTÜ Loov Eesti koostöös Järvamaa Arenduskeskusega. See on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.  

Täpsem info

Kersti Kilg
kersti@looveesti.ee
+372 5177 502