Lõppes Järvamaa fotokonkursi teine voor

Järvamaad  illustreerivate  ja elavate piltide puudust on tundnud igaüks, kes kokku puutunud  trükise välja andmise või maakonda tutvustava esitluse koostamisega. Just seepärast kuulutasid 2019 aasta sügisel Järvamaa Leader grupid ja Järvamaa Arenduskeskus välja fotokonkurss „Aastaajad Järvamaal"

Talvepilte tutvustasime teile märtsis. Pärast talve tuleb ikka kevad: loodus tärkab, ärkavad putukad, linnud saabuvad ning kogu loodus on täis uue alguse pungumist. Kevade otsijad leidsid huvitavaid kaadreid. Fotokonkursile laekus 13 pilti, viielt autorilt. Saatjateks kohalikud inimesed. Konkursi korraldajad vaatasid üle tingimustele vastavuse.  Kõiki konkursile laekunud kevadpilte näeb www.visitjarva.ee kodulehele loodud fotopangas ja fotopanga enda Facebooki lehel. Korraldajad ja fotode autorid lubavad kõiki pilte kasutada, kuid selleks peab kasutusluba küsima ja küsijale saadetakse originaalsuuruses märgistamata pilt.

Suvine fotokonkursil voor „Aastaajad Järvamaal" on ka alanud ja lõppeb 22. septembril. Konkursi tingimustega saad tutvuda Järvamaa Fotopanga Facebooki lehel.

Et motiveerida piltnikke oma töid saatma, on Leader piirkonnad Järva Arengu partnerid ja Lõuna-Järvamaa koostöökogu ning Järvamaa Arenduskeskus välja pannud  auhinnad: peale kõikide voorude lõppu saavad iga vooru edukaimad osaleda droonifotode tegemise ja fotode töötlemise koolitusel.

 

Teate koostas

Piret Sihver

Turismiinfospetsialist