Vabaühenduste arenguprogramm keskendub juhi võimekustele

Järvamaa vabaühenduste juhtide arenguprogramm stardib veebruaris, lõppeb mais ja ootab osalema Järvamaa vabaühenduste juhte ja võtmeisikuid, kes vajavad teadmisi ja oskusi, mis aitaks anda uut hoogu vabaühenduste tegemistesse.

Koolitustel keskendutakse ennekõike juhi võimekuse arendamisele aga ka strateegiate planeerimise ning teenuse turundamise teemadele.  

Arenguprogramm koosneb neljast osast (kuuest koolituspäevast), igal osal oma eesmärk, sisu ja koolitajad. Osalema on oodatud nii vabaühenduste juhid kui ka organisatsiooni aktiivsemad liikmed, võtmeisikud, tulevikujuhid. Ühest organisatsioonist võib osaleda ka mitu liiget. Õppima saab tulla nii osade kaupa kui ka kogu programmis tervikuna. Esimene ja viimane kohtumine tuleb reedesel päeval, sisukamad ja pikemad õppemoodulid on aga nädalavahetuseti, et osaleda saaks ka muu palgatööga seotud vabaühenduste liikmed. Korraldajate poolt on tagatud koolitajad, ruumid, õppematerjalid, kohvi- ja söögipausid. Igal moodulil on siiski ka omaosaluse osa, neli moodulit korraga tasudes ja kaaslasega koos tulles, on hind soodsam.

Osalejate registreerimine algab 1. veebruaril, teade selle kohta ilmub Järvamaa Arenduskeskuse 30. jaanuari infokirjas ja arenduskeskuse kodulehel.

Arenguprogrammi täpsema ajakava ja  sisukirjeldusega saad tutvuda siit: Loe täpsemalt…

Arenguprogrammi läbiviimist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK).

Arenguprogramm on hästi õnnestunud kui seal osalenud vabaühenduste juhid ja võtmeisikud on omandanud teadmised ja oskused ning hoiaku, mis pakub neile kindlustunnet vabaühenduste tegevuste elluviimiseks ning tahte tegutseda Järvamaa arengu nimel.

Teave
Taive Saar 
taive[ät]jarva.ee