SA Järvamaa ootab arutelule Arvamusfestivalil

Augustis toimuval Arvamusfestivalil korraldab SA Järvamaa arutelu " Kuidas luua Järvamaale kasvupind innovatsiooniks?".

Järvamaa kolm omavalitsust on pannud panused innovatsioonile, koostööle ja haridusele sõlmides kokkuleppe innovatsioonikeskuse käivitamiseks. Aga kuidas luua innovatsiooni kui puuduvad kõrgkoolid, start-up inkubaatorid, arendus - ja teadusüksused ning maakonna haridustase on üks madalamaid Eestis? Samas ollakse keerukate ühiskondlike probleemide ees, mille lahendamine nõuab osapoolte koostööd, uut mõtlemis- ja suhtlustaset ning poliitika kvaliteeti. Kes ja kuidas selliseid protsesse juhiks ja kust tuleb selleks vajalik ressurss? Kuidas kaasata seejuures uut teadmust ja leida nutikaid inimesi?

Leiad meid 11. augustil kell 12.00 - 13.30 Arvamusfestivali klubist Vallimäe lauluväljakul.

Tule aita kaasa mõelda, kuidas me oma toimimise ja olemise viisi muuta saaksime.

Arutelus osalejad: Dr Katri-Liis Lepik (sotsiaalne ettevõtja ja innovatsiooniekspert), Toomas Tammik (Järva vallavanem), Sander Laurson, (tehnoloogiaettevõtja), Daniel Kotsjuba (avalike teenuste disainer), Kaja Piirfeldt (MTÜ Eesti Noortalunikud juht ja maaettevõtluse konsulent)

Arutelujuht:                     Maiko Kesküla

Arutelu korraldaja:           SA Järvamaa