13.04.18

EDULOO PEALKIRI: Spordinädal „Viitsid vä?"
KOOLI NIMI: Paide Valla Lasteaed-Kool
EDULOO ESITAJA: Margit Silluta
EDULOO EESTVEDAJA: Kristiina Raidvere
KLASS/VANUSERÜHM: 1.-6.klass
TEGEVUSE ALGUS- JA LÕPPKUUPÄEV: 12.9-16.09.2016
TEGEVUSE EESMÄRK: Eesmärgiks tutvustada õpilastele erinevaid spordialasid, samuti võimalusi nende aladega tegelemiseks. Hea võimalus treeneritele, et avastada laste seast andekaid ja suunata neid spordiga tegelema.

TEGEVUSE LÜHIKIRJELDUS: Selline spordinädal toimub meie koolis teist aastat. Kajastasime oma spordinädala tegevusi Paide valla lehe septembrikuu väljaandes.
Eelmisel aastal saime nii palju positiivseid emotsioone ja head tagasisidet liikumisnädalast „Viitsid vä?!", kus kooli külastasid treenerid : Piret Reinfeld- võrkpall, Tarmo Alt-karate,Liivo Leetmaa-jalgpall,  Piret Tuiken-võimlemine, Paul Poopuu- orinteerumine ja Margo Tammepõld- tuletõrjesport. Seega otsustasid õpetajad, et sarnane nädal alustab ka sel korral õppeaastat. Sel korral olid kutsutud treenerid: Piret Pulk – õpetas lastele indiacat ,  Henry Rohtla tutvustas taiboksi põhitõdesid, Paul Poopuu viis läbi valikorienteerumist. Lisaks said lapsed tegeleda veel kergejõustikuga. Kogu nädal võeti kokku lühijutukeste ning joonistustega laste muljetest.

PARTNERITE KAASAMINE:
Partner nr 1: Kristiina Raidvere
Partneri panus: ürituse koordinaator ja eestvedaja
Partner nr 2: Piret Pulk
Partneri panus: indiaca
Partner nr 3: Henry Rohtla
Partneri panus: taiboks
Partner nr 4: Paul Poopuu
Partneri panus: valikorienteerumine

Toimetaja: REELIKA LEPIK