Koolitajad

 

Maiko Kesküla on õppinud Tallinna Ülikoolis riigiteadust ja sotsioloogiat. Lisaerialana projektijuhtimist. Maiko on töötanud viimased üheksa aastat Järvamaa Arenduskeskuse konsultandina ja nõustanud seejuures lugematul hulgal erinevaid projekte. Arenduskeskuse töö on teda kokku viinud ka mitmete väiksemate ja suuremate projektide juhtimise ja läbiviimisega. Nimekamatest neist Arvamusfestival ja Ühisnädal. Maiko on ühtlasi õpetanud projektijuhtimist Tartu Ülikooli Türi kolledžis nii bakalaureuse kui ka magistriõppes. Aastatel 2008 – 2013 oli Maiko Kesküla Kodanikuühiskonna Sihtkapitali projektide hindamisekspert. 

 

Alari Rammo on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni osakonna ning omab õigusteaduste magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist. Ta on töötanud Riigikogu Kantseleis, ärisektoris ja ajakirjanikuna, 2004–2015 peamiselt vabaühenduste liidus EMSL poliitikaeksperdi ja juristina. Igapäevaselt juhib ja nõustab ta eri vabaühendusi, peamiselt finantside, maksude ja juriidika vallas.

 

Piret Jaaks on töötanud nii ajakirjanikuna (Eesti Ekspress, Lääne Elu, Postimees, Director) kui ka kommunikatsiooni- ja turundusjuhina erinevates organisatsioonides, sh Teeme Ära Maailmakoristus ja kodanikuühenduste sündmus Ühisnädal.
 

Jaan Aps on 48 liikmesorganisatsiooniga Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku (SEV) kaasasutaja ja juhatuse esimees. 2013. aastal valiti Jaan Vabaühenduste Liidu EMSL poolt aasta missiooniinimeseks Eestis. Majandusteaduse magistrikraadiga Jaan on ka rahvusvaheliselt hinnatud ekspert, kuuludes näiteks Euroopa Komisjoni sotsiaalse ettevõtluse ekspertrühma GECES. 

 

Eimar Veldre, kes igapäevaselt töötab Siseministeeriumi korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonnas kogukondliku turvalisuse teema nõunikuna. Samuti on ta KÜSK konsultant, korteriühistu esimees ja kuulub Eesti Üliõpilaskondade Liidu vilistlaskogu juhatusse. Varasemalt on Eimar töötanud Tallinna Ülikooli Üliõpilaskonna juhatuses (2003-04, 2005-07), Eesti Üliõpilaskondade Liidu juhatuse liikmena (2007-08, 2009-12), Eesti Õpilasesinduste Liidu nõunikuna (2009-11) ning kuulunud ka kodanikuühiskonna arengukontseptsiooni rakendamise ühiskomisjoni, vabaühenduste liidu EMSL nõukogusse ja muuhulgas nõustanud Tallinna Puuetega Inimeste Koda arengukava ja kohalikeks valimisteks valmistumise ning puuetega laste vanema ühiskondliku aktiivsuse kasvatamise teemadel.