EDULOO PEALKIRI: Kontsert-etendus "Su nägu kõlab tuttavalt"
KOOLI NIMI: Roosna-Alliku Põhikool
EDULOO ESITAJA: Kristiina Kaljurand, Roosna-Alliku Põhikooli õpilasesinduse asepresident
EDULOO EESTVEDAJAD: Roosna-Alliku Põhikooli õpilasesindus
KLASS/VANUSERÜHM: 1.-9. klass
TEGEVUSE ALGUS- JA LÕPPKUUPÄEV: 1. märts-10. mai 2018

TEGEVUSE EESMÄRK: Tegevuse eesmärk oli korraldada kontsert-etendus. Selle käigus saime ürituse korraldamise kogemuse, omandasime vajalikke pädevusi - ürituse ettevalmistamine, läbiviimine ja juhtimine; aja planeerimine; suhtlemine korraldusmeeskonnas, osalejatega, toetajatega, publikuga.

TEGEVUSE LÜHIKIRJELDUS: Roosna-Alliku Noortekeskuse 2013. aastal algatatud kontsert-etendus sarnaneb TV3 paroodiasaatele "Su nägu kõlab tuttavalt". Ka sel aastal ootasid noored, et üritus toimuks, sest see on populaarne. Roosna-Alliku noortetoa juhataja Tiina Kõiv ja põhikooli huvijuht Tiina Guutmann kaasasid kooli õpilasesinduse korraldusmeeskonda. Kokkusaamistel toimusid arutelud, osalejate leidmine, ürituse planeerimine ning ülesannete jaotamine. 10. mail toimunud üritus pühendati emadepäevale. Hääletamise teel selgus publiku lemmikesineja.

ÜRITUSE TOETAJAD: Pizzakiosk OÜ, MTÜ Roosna-Alliku Mõis, Roosna-Alliku Rahvamaja, Oriflame, Paide Teatri- ja Muusikamaja, PANK, Paide Noortevolikogu, Kätlin Kuuspalu meigitiim.

PARTNERITE KAASAMINE: Koostööd tehti Roosna-Alliku põhikooli, noortetoa, rahvamaja ja Paide Avatud Noortekeskusega, lapsevanemate ja teiste kogukonna liikmetega. Meie korraldusmeeskonnas olid Roosna-Alliku PK õpilasesindus, kooli huvijuht, noortetoa noorsootöötaja. Osavõtjaid oli orienteeruvalt 25 piirkonna noort (esinejad, abilised), pealtvaatajaid ligi 70.