EDULOO PEALKIRI: Kingitus 100le Türi linna klienditeenindajale
KOOLI NIMI: Türi Lasteaed Kesklinna õppekoht
EDULOO ESITAJA: Saidi Paluoja
EDULOO EESTVEDAJA: Saidi Paluoja
KLASS/VANUSERÜHM: Metsaottide rühm 4-5aastased
TEGEVUSE ALGUS- JA LÕPPKUUPÄEV: 07.03-31.05.2018

TEGEVUSE EESMÄRK: Kuna klienditeenindajad jäävad enamasti tähelepanuta või  saavad tihti klientide poolse pahameele osaliseks, siis laste poolne väike tunnustus  kingituse näol, peaks olema neile meeldivaks üllatuseks.

TEGEVUSE LÜHIKIRJELDUS: Türi Lasteaia Kesklinna maja Metsaottide rühma 4–5aastased meisterdasid savist geomeetriliste kujundite õppimise käigus Eesti lipu värvides kaelaehteid. Laste töö tegemise hoog oli nii suur, et ehteid sai kokku üle 100. Kuna meid on õppekäikudel  võetud vastu alati naeratuste ja heade sõnadega, siis otsustasime neid inimesi selle eest ka tänada. Lisasime külastusnimekirja veel  neid asutusi, kus me polnud enne käinud. Lootsime laste endi valmistatud kingitustega anda killukese rõõmu paljude klienditeenindajate  tööpäevadesse. Kuna kingitused olid algusest lõpuni laste enda valmistatud ja pakitud, siis oli kingitute saajate rõõm sama siiras kui kinkijate oma.

„Märkame neid, kes seda  väärivad, kuid jäävad tihti tähelepanuta!"

PARTNERITE KAASAMINE: .

  1. Õpetaja abi Maie Putk ja rühma tugiisik Jane Reiljan-Rajasaar, kes olid igati toeks lastele meisterdamisel ja kingituste viimisel asutustesse. Ka rühma teine õpetaja Eha Mets osales kinkimisel paaril korral.
  2. Õppealajuhataja Siiri Poopuu, kes toetas meie tegevust kingitustele pakkematerjali välja otsimisega ning ka vajalike printimistöödega.
  3. Täname kõiki asutusi, kes meid lahkelt vastu võtsid, oma töö katkestasid ja töökeskkonda sisenemist lubasid.