Järvamaa ettevõtete tunnustamise konkurss oli kandidaatide rohke

Järvamaa ettevõtete tunnustamise konkursile esitati sellel aastal 42 kandidaati (ettevõtet/isikut/sündmust/toodet/teenust/talu) kaheksas erinevas kategoorias. Esitatud kandidaatidega saab tutvuda SIIN

Aasta ettevõtte kategooria jaguneb kolmeks ja tunnustuse pälvivad aasta suurettevõte, keskmine- ja väikeettevõte. Suurettevõtte kategooriasse esitati 5 ettevõtet, keskmise suurusega ettevõtte kategooriasse 8 kandidaati ja väikeettevõtete konkurentsi 7 kandidaati.

Eduka noore ettevõtte kategooriasse esitati 5 noort ettevõtet.

Parima talu kategoorias kandideerivad 5 talu ja kõik nad on maakonna tasandil väga tegusad. Piirkonna toote/teenuse kategooriasse laekus 5 tunnustamise avaldust.

Aasta turismitegija kategooria statuut on väga laiapõhjaline ja siia oli võimalik esitada tiitlisaajaks nii eraisikuid, sündmusi, objekte kui teenuseid jne. Tunnustamisväärilisi esitati sellesse kategooriasse 4, ühte objekti lausa kolm korda. Järvamaa sõbra kategooriasse esitati 3 tugevat kandidaati.

Konkursi komisjon koguneb septembrikuu keskel, et välja valida selle aasta tipptegijad. Parimaid tunnustatakse 10. oktoobril üle-eestilise ettevõtlusnädala raames peetaval Järvamaa ettevõtjate tunnustamissündmusel Esna galeriis. Tunnustamisele on kutsutud kõik konkursile esitatud ettevõtete esindajad.

Ettevõtlusnädala teiste sündmustega saab tutvuda SIIN  

 

Lisainfo:
Katrin Puusepp
juhatuse liige
e-post: katrin@jarva.ee
mob: 5349 7727