sündmused


Järvamaa Arenduskeskus korraldab ettevõtluse ja ettevõtlikkuse valdkonnas väga erinevaid koolitusi ja sündmusi.
Soovime teha koostööd sündmuste korraldamisel erinevate inimestega erinevatest organisatsioonidest, sest koostöös peitub jõud. Kui oled valmis tegema meiega koostööd ettevõtlusteemaliste sündmuste või koolituste korraldamisel, siis oleme avatud suhtlemiseks – võta meiega ühendust.

Ettevõtjatele enim huvipakkuvad sündmused:

Järvamaa ettevõtlusnädal - Kui oled valmis ettevõtlusnädala raames läbi viima ettevõtlusega seotud tegevusi ja soovid neid tegevusi kajastada ettevõtlusnädala kalenderplaanis, kirjuta meile oma mõtetest. Järvamaa ettevõtlusnädal toimub 1.-7. oktoobrini 2018 ja seda juba kaheteistkümnendat korda. Ettevõtlusnädalal osaledes saad kasulikke ideid, teadmisi ja enesekindlust oma äriga tegelemisel või alustamisel. Vaata ettevõtlusnädala kohta infot SIIT

Ekspordivaldkonna koolitused - EAS korraldab ekspordivaldkonna koolitusi, mis on peamiselt alustavatele ja tegutsevatele eksportööridele valdkondlike ja sihtturge puudutavate teadmiste ja oskuste arendamiseks. Lisaks aitab koolitustel osalemine kaasa Eesti ettevõtete vahelise koostöö parendamisele ning loob eeldused ekspordikäibe ja kõrgema lisandväärtusega toodete ja teenuste osakaalu suurendamiseks.

Alustava ettevõtja baaskoolitused - Koolitusel saadakse baasteadmised oma ettevõtte käivitamiseks. Koolituse käigus valmib äriplaan. Järvamaal toimub 2018. aasta baaskoolitus 4. oktoobrist -30. novembrini 2018. Täpsemat informatsiooni koolituse kohta on võimalik lugeda SIIT. Alustava ettevõtja baaskoolitust viib läbi BDA Consulting OÜ. Koolitus on läbivalt praktilise suunitlusega. Alustava ettevõtja baaskoolitused toimuvad kõigis maakondades, täpsemat infot ja üle Eestilist koolituskava on võimalik vaadata täpsemalt EAS lehel

Järvamaa mentorklubi - Järvamaal tegutseb ettevõtjate mentorklubi alates märtsist 2016. Kui soovid ühineda ettevõtjana mentorklubi tegevustega, siis võta meiega ühendust. Mentorklubisse on oodatud kõik ettevõtjad kelle eesmärgiks on pikaajaline ettevõtte käibe kasv, töökohtade loomine ehk kõik see, mis toetab Eesti majanduse edu. Oodatud on nii alustavad kui ka tegutsevad ettevõtjad. Järgmised mentorklubi kokkusaamised on 3. oktoobril ja 28. novembril 2018.  

Järvamaa ettevõtjate arengureisid – korraldame 2 korda aastas ettevõtjatele Eesti siseseid arengureise. Arengureis on reisimise vorm, kus ettevõtjad õpivad ja kogevad häid praktikaid. Arengureisidelt saadav praktiline kogemus võib-olla väga väärtuslik. Reis Saaremaale toimus 3. mail 2018 ja Valgamaale toimub 26. septembril 2018.  

Ärimudeli praktikum aitab leida uusi ideid äri kiiremaks kasvuks. Sinu ettevõtte käsutuses on rahvusvahelise kogemusega tippkoolitaja, personaalne mentor ja praktilised tööriistad, et avastada uusi põnevaid arengusuundi ning kavandada konkreetseid tulevikuplaane.

Strateegia praktikum aitab viia sinu ettevõtte arengu uuele kasvuteele. Sinu käsutuses on Eesti tippkoolitaja, personaalne mentor ning praktilised tööriistad, et avastada uusi põnevaid arengusuundi ning kavandada konkreetseid tulevikuplaane.

Sihtturu seminarid - Seminaril antakse infot ja näpunäiteid, kuidas sihtturul edukalt tegutseda. Lisaks jagatakse infot kontaktide ja koostöövõimaluste leidmise kohta ning toimuvad arutelud ja võrgustumine.