Järvamaa kodanikuühenduste juhtide arenguprogramm 2016


2016 aastal algab maakonna kodanikuühenduste juhtidele ja aktiivsetele liikmetele arenguprogramm, mille eesmärgiks on kasvatada osalevate liikmete võimekust oma organisatsiooni igapäevasel ja pikemaajalisemal juhtimisel ning arendamisel.

Arenguprogramm koosneb kokku seitsmest moodulist, mis toimuvad jaanuar-mai (peaaegu eranditult) üle kahe nädala neljapäeviti Paides, Wabalinna majas (Tallinna tn. 11). Edukaks lõpetamiseks peab osalema vähemalt kuuel moodulil. Arenguprogrammi ajakava.

Arenguprogrammi ootan kandideerima nii ühenduste juhte, juhatuse liikmeid ja teisi aktiivsemaid inimesi, kes tahaksid veelgi enam kaasa lüüa ja arendada organisatsiooni, kus nad tegutsevad. Ühest organisatsioonist saab arenguprogrammis osaleda kuni kaks inimest. Programmis osalemiseks tuleb tasuda osalustasu 21 eurot inimese kohta. See sisaldab kõiki koolitusi ja kohvipause.

Arenguprogrammis osalemiseks tuleb end kirja panna. Registreerimine lõpeb 25.detsembril ning hiljemalt 5.jaanuariks tehakse osalejate valik. Registreerimine 2016 aasta arenguprogrammiks on lõppenud.